Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Prskalice
- Motorne prskalice
- Motorna leđna prskalica Villager PS 20
Šifra artikla: 030118
Barkod: 8606012806436
Model uređaja: PS 20
Motorna leđna prskalica namenjena za intenzivnu zaštitu različitih useva i zasada, uz stabilan rad pod visokim pritiskom. Konstruisana je kao robusna mašina sa pouzdanim dvotaktnim motorom, potisnom pumpom direktnog tipa i više raspršivača koji obezbeđuju ravnomerno i efikasno nanošenje hemikalija.
Uređaj je prilagođen dugotrajnom radu na terenu, sa rezervoarom većeg kapaciteta i rešenjem koje olakšava rukovanje i održavanje
Uređaj je prilagođen dugotrajnom radu na terenu, sa rezervoarom većeg kapaciteta i rešenjem koje olakšava rukovanje i održavanje
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne prskalice |
| Težina pakovanja | 11.3 kg |
| Brend | Villager |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Snaga motora | 0.75 kW |
| Zapremina motora | 22.6 cm³ |
| Broj obrtaja | 7500 rpm |
| Tip prskalice | Leđna prskalica |
| Rezervoar goriva | 0.70 l |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Zapremina rezervoara - prskalice | 20 l |
| Domet - prskalice | 9 - 12 m |
| Dužina nastavka - prskalice | 500 mm |
| Gorivo - prskalice | Mešavina benzin/ulje 40:1 |
| Radni pritisak - prskalice | 0 - 25 bar |
| Tip pumpe - prskalice | Pumpa visokog pritiska |
- Dvotaktni benzinski motor – obezbeđuje stabilan pogon prskalice i dovoljno snage za rad pod visokim pritiskom.
- Visok pritisak i veliki protok – omogućavaju efikasno prekrivanje biljaka i dobru penetraciju sredstva u lisnu masu.
- Višestruki raspršivači – tri raspršivača obezbeđuju širok opseg prskanja i prilagođavanje različitim kulturama i uslovima rada.
- Široka primena – pogodan za zaštitu žitarica, voćnjaka, povrća, kao i za hemijsko suzbijanje korova i sanitarnu zaštitu.
- Održavanje
Posle svakog rada isprati rezervoar za hemikalije, creva i mlaznicu čistom vodom; redovno čistiti filter vazduha i proveravati svećicu; skladištiti uređaj na suvom, provetrenom mestu.
- Visok pritisak i veliki protok – omogućavaju efikasno prekrivanje biljaka i dobru penetraciju sredstva u lisnu masu.
- Višestruki raspršivači – tri raspršivača obezbeđuju širok opseg prskanja i prilagođavanje različitim kulturama i uslovima rada.
- Široka primena – pogodan za zaštitu žitarica, voćnjaka, povrća, kao i za hemijsko suzbijanje korova i sanitarnu zaštitu.
- Održavanje
Posle svakog rada isprati rezervoar za hemikalije, creva i mlaznicu čistom vodom; redovno čistiti filter vazduha i proveravati svećicu; skladištiti uređaj na suvom, provetrenom mestu.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Rukavice
038145
Robusne i udobne radne rukavice namenjene zaštiti ruku pri radu u bašti, radionici ili ...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.259,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Ulja, masti i maziva
056495
Ulje za dvotaktne motore 1L je kvalitetno mazivo namenjeno svim tipovima dvotaktnih ben...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
939,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Kanisteri
056402
Za lako mešanje i punjenje manjih količina goriva do 1l.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
619,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Ulja, masti i maziva
050008
Univerzalno polusintetičko ulje sa "Fuel Fresh" stabilizatorom goriva.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
179,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Motorne prskalice
080296
Motorna prskalica Echo MB-5810/12
Cena
69.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motorne prskalice
071735
Leđna motorna prskalica namenjena za zaštitu bilja u voćnjacima, vinogradima, plantažam...
Motorna leđna prskalica AGM 1421 MD
Cena
12.999,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Motorne prskalice
030112
Leđna motorna prskalica namenjena za zaštitu bilja u voćnjacima, vinogradima, plantažam...
Motorna leđna prskalica Villager DM 14 P
Cena
15.999,00
RSD
Ušteda
44%
28.499,00 RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Motorne prskalice
027967
Motorna prskalica na kolicima namenjena za efikasno tretiranje useva insekticidima, fun...
Motorna prskalica na kolicima Villager VS 30
Cena
42.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motorne prskalice
038107
Leđna motorna prskalica namenjena za zaštitu bilja u voćnjacima, vinogradima, plantažam...
Motorna leđna prskalica Villager DM 14 PE
Cena
31.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Motorne prskalice
041233
Motorna leđna prskalica namenjena za intenzivnu zaštitu različitih useva i zasada, uz s...
Motorna leđna prskalica Villager PS 15 E
Cena
28.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motorna leđna prskalica Villager PS 20
Motorne prskalice
28.499,00
Izaberi količinu
2
1