- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Lančane testere
- Motorne testere
- Motorna testera VGS 260 Prime
oko kuće. Niska masa, kratka vodilica i dobro balansirana konstrukcija čine je pogodnom za korisnike koji traže laku i preciznu testeru za rad u skučenom prostoru i na visini
- NSZ
034/200-784
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne testere |
| Težina pakovanja | 5.3 kg |
| Brend | Villager |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Snaga motora | 0.9 kW |
| Zapremina motora | 25.4 cm³ |
| Broj obrtaja | 12000 rpm |
| Broj zuba lanca | 22.5 zuba |
| Dužina vodilice | 30 cm |
| Rezervoar goriva | 0.20 l |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Model vodilice | Villager; 30cm; 3/8; 1.3 mm |
| Brzina lanca | 22.9 m/s |
| Gorivo - testere | Mešavina 40:1 (Bezolovni benzin: ulje za 2-taktne motore) |
| Potrošnja goriva pri maksimalnoj snazi motora | 560 g/kWh |
| Sistem za snabdevanje uljem | Mehanička klipna pumpa |
| Ulje za lanac | Villager / Oregon / SAE#10W-30 |
| Korak lanca | 3/8; 1.3 mm |
- Profesionalna rezna oprema - kvalitetna vodilica i lanac omogućavaju brzo i efikasno sečenje.
- Podešavajuća uljna pumpa - omogućava optimalno podmazivanje lanca u različitim uslovima i pri različitim tehnikama sečenja.
- Inerciona kočnica lanca – momentalno zaustavlja lanac pri povratnom udarcu i povećava nivo bezbednosti rukovaoca
- Ergonomski raspored komandi – olakšava pristup sauhu, gasu, prekidaču motora i podešavanju protoka ulja tokom rada
- Lagana i kompaktna konstrukcija - pogodna za rad na visini, orezivanje i precizne zahvate oko kuće i u voćnjaku.
- Održavanje
Posle svake upotrebe očistiti lanac, vodilicu i kućište testere od piljevine, prašine i naslaga ulja. Redovno proveravati zategnutost lanca, nivo ulja za podmazivanje lanca i stanje filtera vazduha.
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Možda Vam se svidi
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.