- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Lančane testere
- Motorne testere
- Motorna testera AGM CS 4520
podmazivanja lanca. Obezbeđuje stabilan rad, dobru kontrolu pri sečenju i visok nivo bezbednosti zahvaljujući kočnici lanca i ergonomskim rukohvatima, što je čini pogodnom za dugotrajan i zahtevan rad na terenu
- NSZ
034/200-784
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne testere |
| Težina pakovanja | 8.39 kg |
| Brend | Agm |
| Snaga motora | 1.8 kW |
| Zapremina motora | 45.8 cm³ |
| Broj zuba lanca | 36 zuba |
| Dužina vodilice | 45 cm |
| Rezervoar ulja | 0.26 l |
| Rezervoar goriva | 0.55 l |
| Broj zuba lista testere | 24 |
| Brzina lanca | 21.2 m/s |
| Gorivo - testere | Mešavina 40:1 (Bezolovni benzin: ulje za 2-taktne motore) |
| Karburator | Dijafragmalni tip |
| Model vodilice | Villager 45 cm, 325, 1.5 mm |
| Sistem za snabdevanje uljem | Mehanička klipna pumpa |
| Ulje za lanac | Villager / Oregon / SAE#10W-30 |
- Kočnica lanca za zaštitu od povratnog udarca – automatski i ručno zaustavlja lanac u slučaju opasnosti, povećavajući bezbednost rukovaoca.
- Podesiva automatska pumpa za ulje – omogućava optimalno podmazivanje lanca u zavisnosti od uslova rada i produžava vek trajanja reznih delova.
- Antivibracioni rukohvati – smanjuju zamor šaka i unapređuju udobnost pri dužem radu
- Jednostavno startovanje sa pumpicom goriva i sauhom – olakšava pokretanje hladnog i toplog motora.
- Robusna vodilica sa lančanikom na vrhu – obezbeđuje ravnomerno kretanje lanca i manja trenja tokom rada.
- CDI sistem paljenja - obezbeđuje sigurno i lako startovanje.
- Održavanje
Posle svake upotrebe očistiti lanac, vodilicu i kućište testere od piljevine, prašine i naslaga ulja. Redovno proveravati zategnutost lanca, nivo ulja za podmazivanje lanca i stanje filtera vazduha
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Možda Vam se svidi
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.