- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Lančane testere
- Motorne testere
- Motorna testera Villager VGS 460 Prime
povremeno obaranje stabala manjeg i srednjeg prečnika. Kombinuje snažan dvotaktni motor, profesionalnu
reznu opremu i napredne bezbednosne sisteme, pa je pogodna za intenzivniji rad u šumi i oko imanja, uz
jednostavno startovanje i redovno održavanje.
- NSZ
034/200-784
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne testere |
| Težina pakovanja | 8.49 kg |
| Brend | Villager |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Snaga motora | 1.8 kW |
| Broj obrtaja | 11000 rpm |
| Zapremina motora | 45.8 cm³ |
| Broj zuba lanca | 36 zuba |
| Dužina vodilice | 44 cm |
| Rezervoar ulja | 0.26 l |
| Rezervoar goriva | 0.55 l |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Brzina lanca | 23.11 m/s |
| Brzina pri praznom hodu | 3500 rpm |
| Gorivo - testere | Mešavina 40:1 (Bezolovni benzin: ulje za 2-taktne motore) |
| Potrošnja goriva pri maksimalnoj snazi motora | 560 g/kWh |
| Sistem za snabdevanje uljem | Mehanička klipna pumpa |
| Ulje za lanac | Motorno ulje SAE #10W-30 |
- Profesionalna rezna oprema - kvalitetna vodilica i lanac omogućavaju brzo i efikasno sečenje.
- Podešavajuća uljna pumpa - omogućava optimalno podmazivanje lanca u različitim uslovima i pri različitim tehnikama sečenja.
- Inerciona kočnica lanca – momentalno zaustavlja lanac pri povratnom udarcu i povećava nivo bezbednosti rukovaoca
- Antivibracioni rukohvati – smanjuju zamor šaka i unapređuju udobnost pri dužem radu
- Ergonomski raspored komandi – olakšava pristup sauhu, gasu, prekidaču motora i podešavanju protoka ulja tokom rada
- Robusna konstrukcija kućišta – omogućava rad u zahtevnim uslovima i produžava radni vek motorne testere
- Održavanje
Posle svake upotrebe očistiti lanac, vodilicu i kućište testere od piljevine, prašine i naslaga ulja. Redovno proveravati zategnutost lanca, nivo ulja za podmazivanje lanca i stanje filtera vazduha
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.
5 GODINA GARANCIJE NA RAD U DOMAĆINSTVU
5 godina je dug vremenski period, duži nego što će većina alata drugih proizvođača trajatu. To je zato šro mi stojimo iza naših proizvoda. Mi proizvodimo opremu za profesionalce već 60 godina i svojim iskustvom garantujemo izuzetan nivo inženjerske i proizvodne ekspertize. Kao domaćin, vi želite dugotrajnost i pouzdanost Vaših alata, a mi smo tu da uslišimo vaše želje i potrebe.