Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Prskalice
- Motorne prskalice
- Motorna prskalica na kolicima Villager VS 30
Šifra artikla: 027967
Barkod: 8606012805583
Model uređaja: VS 30
Motorna prskalica na kolicima namenjena za efikasno tretiranje useva insekticidima, fungicidima i sredstvima za tretiranje semena u domaćinstvu. Kombinuje snažan dvotaktni motor, pouzdanu visokoprioničnu pumpu i stabilan šasijski sklop sa rezervoarom, obezbeđujući ujednačeno prskanje i lako
manevrisanje po dvorištu, voćnjaku ili vrtu. Konstruisana je za dugotrajan rad uz jednostavno rukovanje i održavanje.
manevrisanje po dvorištu, voćnjaku ili vrtu. Konstruisana je za dugotrajan rad uz jednostavno rukovanje i održavanje.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Neispravno unet broj rata. Mogući broj rata je od 3 do 24
Rata od
0.00
RSD
Cena I kalkulator su informativnog karaktera
Pomoć pri kupovini
034/200-784
Radno vreme
Radnim danima od 08h do 16h i subotom od 08h do 14h.
Pomoć
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne prskalice |
| Težina pakovanja | 23.89 kg |
| Brend | Villager |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Snaga motora | 0.65 kW |
| Broj obrtaja | 6000 rpm |
| Zapremina motora | 25.6 cm³ |
| Tip prskalice | Gurajuća |
| Rezervoar goriva | 0.60 l |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Zapremina rezervoara - prskalice | 30 l |
| Domet - prskalice | 9 - 12 m |
| Dužina nastavka - prskalice | 350 mm |
| Gorivo - prskalice | Smeša benzina 25 : 1 |
| Radni pritisak - prskalice | 10 - 40 bar |
| Tip pumpe - prskalice | Pumpa visokog pritiska |
- Motorna prskalica na kolicima – stabilna konstrukcija sa točkovima omogućava lako pomeranje čak i kada je rezervoar pun.
- Visokoprionična pumpa – omogućava širok opseg radnog pritiska za različite vrste tretmana i mlaznica.
- Regulator pritiska sa više položaja – izbor režima za herbicide, insekticide ili visok pritisak u skladu sa uslovima rada.
- Dvotaktni motor sa membranskim karburatorom – stabilan rad u promenljivim uslovima.
- Pištolj i mlaznica za fino raspršivanje – omogućavaju ujednačen raspored hemikalije i dobar zaštitni efekat.
- Sistemi za ispiranje i pražnjenje – omogućavaju jednostavno čišćenje rezervoara, creva i pumpe nakon rada.
- Održavanje
Posle svakog rada isprati rezervoar za hemikalije, creva i mlaznicu čistom vodom; redovno čistiti filter vazduha i proveravati svećicu; skladištiti uređaj na suvom, provetrenom mestu
- Visokoprionična pumpa – omogućava širok opseg radnog pritiska za različite vrste tretmana i mlaznica.
- Regulator pritiska sa više položaja – izbor režima za herbicide, insekticide ili visok pritisak u skladu sa uslovima rada.
- Dvotaktni motor sa membranskim karburatorom – stabilan rad u promenljivim uslovima.
- Pištolj i mlaznica za fino raspršivanje – omogućavaju ujednačen raspored hemikalije i dobar zaštitni efekat.
- Sistemi za ispiranje i pražnjenje – omogućavaju jednostavno čišćenje rezervoara, creva i pumpe nakon rada.
- Održavanje
Posle svakog rada isprati rezervoar za hemikalije, creva i mlaznicu čistom vodom; redovno čistiti filter vazduha i proveravati svećicu; skladištiti uređaj na suvom, provetrenom mestu
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Ulja, masti i maziva
056495
Ulje za dvotaktne motore 1L je kvalitetno mazivo namenjeno svim tipovima dvotaktnih ben...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
939,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Kanisteri
056402
Za lako mešanje i punjenje manjih količina goriva do 1l.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
619,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Rukavice
039200
Radne rukavice VWG 15 veličina 12 pružaju odličnu zaštitu i udobnost prilikom različiti...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
1.259,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Ulja, masti i maziva
050008
Univerzalno polusintetičko ulje sa "Fuel Fresh" stabilizatorom goriva.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cena
179,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Motorne prskalice
080296
Motorna prskalica Echo MB-5810/12
Cena
69.999,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motorne prskalice
071735
Leđna motorna prskalica namenjena za zaštitu bilja u voćnjacima, vinogradima, plantažam...
Motorna leđna prskalica AGM 1421 MD
Cena
12.999,00
RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Motorne prskalice
030112
Leđna motorna prskalica namenjena za zaštitu bilja u voćnjacima, vinogradima, plantažam...
Motorna leđna prskalica Villager DM 14 P
Cena
15.999,00
RSD
Ušteda
44%
28.499,00 RSD
Veličina
NSZ
NSZ
Količina: 1
Motorne prskalice
030118
Motorna leđna prskalica namenjena za intenzivnu zaštitu različitih useva i zasada, uz s...
Motorna leđna prskalica Villager PS 20
Cena
28.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motorne prskalice
038107
Leđna motorna prskalica namenjena za zaštitu bilja u voćnjacima, vinogradima, plantažam...
Motorna leđna prskalica Villager DM 14 PE
Cena
31.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Motorne prskalice
041233
Motorna leđna prskalica namenjena za intenzivnu zaštitu različitih useva i zasada, uz s...
Motorna leđna prskalica Villager PS 15 E
Cena
28.499,00
RSD
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motorna prskalica na kolicima Villager VS 30
Motorne prskalice
42.999,00
Izaberi količinu
2
1